Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Tomato është një video produksion shumë i njohur. Fundi i viteve '90 ishte një periudhë shumë e rëndësishme për muzikë maqedonase, një fillim i diçkaje që shumë prej nesh sot duan ta kenë. Ishte fillimi i muzikës maqedonase me zë botëror, prodhuesit e rrobave të kërkuar shfaqje të vërtetë të modës, kompanitë kërkuar reklama si ato që mund të shohim në televizionet e huaja. Në atë kohë, disa ekspertë në muzikë, produkteve televizive dhe me një dëshirë të madhe për të qenë pjesë e botës së krijuar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Fabrika

Albeni

Power Production

Fadil Veseli Production

Beni Kerçove

Framein Production

Dea

Albanota

Rec Production

Jehona

Tags: Tomato


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet