Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tomorr Biba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Tomorr Biba është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareBilbilat Ndezen Sabane


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arian Blloshmi

Ilia Basho

Emiljano Dhe Grupi

Nimet Sulkaj

Avni Lushka

Altin Myftari

Refat Sulejmani

Aleks Micka

Behar Spahiu

Fatos Xhaferi


Tags: Tomorr Biba, Tomor Biba

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet