Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tonchee

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Tonchee është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Mars 2017, Dr.Tonchee publikon videoklipin "Pse Sje Me Mu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Uki

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Kino

Underground Mc

Floriant Salihu (Flow)

Sllimi


Tags: Tonchee, Tonche, Dr.Tonchee

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet