Toni Avdia
Toni Avdia

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Toni Avdia është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 15 Shkurt 2019, Toni Avdia publikon videoklipin "Jo S'gaboj". Teksti i këngës u shkrua nga Toni Avdia, ndërsa orkestrimi u punua nga Keli Shikut. Më datë 29 Shtator 2019, Toni Avdia publikon videoklipin "Sa Interesante". Muzika e këngës u punua nga Keli Shikut, teksti u shkrua nga Toni Avdia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Keli Shikut & Festim Gici....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0