A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Toni-H Aka Tb

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
BIOGRAFIA: Toni-H Aka Tb është një këngëtar. Gjithmone i apasionuar pas muzikes Rap, mbaro klasen e 8-te ne Tropoje dhe vazhdon gjimnazin ne TR, fillon te beje muzike RAP, dhe te githa kengen e ben ne studion SCARFACE, nje nga te vetmet studio ne shqiperi qe prodhojne muzike te kesaj rryme... Momentalisht studion ne Fakultetin e Shkencave Natyrore (FSHN) dhe eshte ne vit te dyte......

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sbga-Gr

E-Os Tbb

Jmc

Alban Rexha

Stanny Buja

Kledi Rama

Philip

Erlind Zeraliu

Erto

Wild Panther


Tags: Toni-H Aka Tb

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019