Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Toni Ujkaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Toni Ujkaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Maj 2015, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Po Vjen Nusja". Më datë 19 Maj 2017, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Fik Se Fik". Më datë 11 Qershor 2018, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Ish Dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dani Abazi

Ismet Aloshi

Cani Etemi

Hajro Ceka

Ekrem Rama

Petrit Krasniqi

Shkelzen Azemi

Femi Kumanova

Fadil Zeneli

Fatlum Llugaliu


Tags: Toni Ujkaj, Tonin Ujkaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet