Më mbaj mend (për 1 muaj)

Toni Ujkaj - Dashuria E Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref.
A e din o moj bukuri
Je e para dashuri,dashuri që s'harrohet kurrr
Bamu nuse të bahëm burrë...

Je bel hollë e je shtat naltë
Je e ambël sikur mjaltë,
Ma e bukura në Malësi
Lumi un e lumja tii...

...Nuk kemi video për këtë këngë.


Toni Ujkaj
Publikimi: 27/07/2007


Toni Ujkaj - Dashuria E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Pare".
3. Video është e këngës "Dashuria E Pare", por nuk këndohet nga Toni Ujkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Toni Ujkaj:


Komente 0