A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Toni - Aspirin  (Feat. Elida Kryeziu)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2013

2013-04-08T11:45:22

Featuring

Elida Kryeziu


ej nalu ni minut prit ,
menen veti mos ja rrit,
qka po t'thom mos u habit,
qdo sen e ka ka ni limit,

veq njo dije
shum e bukur je ti,
un t'mirat i boj per veti,

jo veq fjal, po jom asi tipi qe qa thom e boj,
bon ti veq pak per mu,
e she qe ka ngat veti t'afroj,

je femen me shum karakter,
me ni bukuri t'rral qe e kom pa ndojher,
-po nese menon qe t'vi permas beso veten n'qaf e mer,

edhe pse ,Ti si femen ,
je ma e mira n Histori temen,
e permenun, sikur femen e jastzakonshme,
Që.!
e meriton gjdo rrespekt,
je shum e bukur qdo aspekt,
Amo n'kry jom pak i prekt,
s'ngaj te femnat po te lekt,


nalu ti ,ngom,
a don, a s don, sum intereson,
thuma.! qa menon,
thuma.! se s bon,
thum! me ty jom,
qathere en dor t'kom,
veq thuma qa po t thom,
se per ndryshe veq punen e kohen po-posht se qon,

Je msu me tjer po UNE
sjom asi tipi qe per dikon mes,
tu menu dej n megjes,
e kom ni ves, femnat si njeki po i pres,

tona t'mirat i ki ,e di,
shum o zor en dor me t'shti,
e di qa po don,
e din qa po du une,,
hajde te un mos e ngri kryt,
e sa ma shpejt ti jepim fund ksaj punee,

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019