A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Toni - Prit Pak  (Feat. Dafina Dauti)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2014

2014-08-29T18:49:02

Featuring

Dafina Dauti


Dafina:

Reff:
Osht Pak heret per me pas diqka ti me mu
Ndoshta me dikon tjeter ti mke ngatrru
Nuk jom prej atyne femrav qe ti je msu
Une jom krejt tjeter femer Mos ke harru
Prit pak duhet me prit ma gjat
Ndoshta ki me pas fat
Tjeter kur shkon per shtat Prit edhe pak
Prit pak duhesh me prit ma gjat
Ndoshta ki me pas fat
Tjeter kush tshkon per shtat

Tonii:
Po du po buuroshjaa po kalon
Po mos e kafsho buzen
Tu ta studju pamjen ko me fitu honorizkauzen
Ni femer si ti smuj me nxon tkrahasoj me jahavuzen
Dokesh mir e ik shum shpejtt si pej katiilluzhen
Se ke fshtir me gjet najkah
Osht femna ma mir vallah
Jo si kjo tjera nuk ka
Pa e pa n'sy mka ra
Shpirt e kom tatu veq qe osht Highclass femer
Spo du tjeter kush nven temin ata me thirr zemer
Ka dole ti a pom njeh
Une jom Toni
Honey e di qe ndryshe msheh
Kto fjal pom doken Funny
Shoqev pi thu qe tpelqej mu po mi thu tjera fjal
Per mu si ti asnjo ska vler
Qka osht ajo qe pot Nal

Reff:
Osht Pak heret per me pas diqka ti me mu
Ndoshta me dikon tjeter ti mke ngatrru
Nuk jom prej atyne femrav qe ti je msu
Une jom krejt tjeter femer Mos ke harru
Prit pak duhet me prit ma gjat
Ndoshta ki me pas fat
Tjeter kur shkon per shtat Prit edhe pak
Prit pak duhesh me prit ma gjat
Ndoshta ki me pas fat
Tjeter kush tshkon per shtat

Toni:
Je shum e bukur baby
Din vemendjen me ta vjedh
Jeta ma shum Lady
Nuk ka shije ty met zgjedh
Ti je tjeter femer edhe un jom tjeter djal
Po du met bo ty temen se ti je ka m'len pa fjal
Nalu ti nalu ti nalu
Po ma bon prit edhe pak
Karramele ti e di qe me nivele jom ma nalt
Se fejkerat e lluzerat un e di ti si kom ngat
Amo jena bashk ni rangu
Mungon shum e pritum gjat
Nalu ti nalu mendoje se mas miri dokem na
Fjalen prit eleminoje tboj me fluturu me krah
Ma e sigurt se me Krejt
Je si Michelle Obama
Ti po ma bon mu qe s'tprita
Un jom hi shum fell o Man.

Reff:
Reff:
Osht Pak heret per me pas diqka ti me mu
Ndoshta me dikon tjeter ti mke ngatrru
Nuk jom prej atyne femrav qe ti je msu
Une jom krejt tjeter femer Mos ke harru
Prit pak duhet me prit ma gjat
Ndoshta ki me pas fat
Tjeter kush tshkon per shtat Prit edhe pak
Prit pak duhesh me prit ma gnat
Ndoshta ki me pas fat
Tjeter kur shkon per shtrat
Prit edhe pak
Prit edhe Pak
Prit edhe pak.


Ky tekst u dërgua nga JonnaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019