Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tonin Uldedaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Tonin Uldedaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Mehmeti

Prek Mrishaj

Istref Zaraj

Xhelal Juka

Gjin Dona

Lekë Dedvukaj

Gezim Zefi

Perlat Sheqeri

Fran Vulaj

Adem Barbullushi

Tags: Tonin Uldedaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet