A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tony Noah

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Tony Noah është një këngëtar. Me origjine nga Maqedonia, Tony Noah lindi me talent per muzike. Disa anëtarë të familjes së të afërmve të ngushtë jane instrumentiste dhe janë ose kanë qenë aktive në bende ose orkestra. Pra, nuk është për t'u habitur që Toni i vogël tashmë në shkollën fillore në talente të ndryshme tregon pjesë teilanhm. Megjithatë, mbeti me shfaqjet e rastësishme derisa u transferua në Zurich-Schwamendingen pas diplomimit. Nëpërmjet kushëririt të tij rezident ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arditi

Fatmir Ademi

Ledi (M)

G.M.C.D

Niti

Eri

2m

Frensis

Dr.Rabbit

El-Metro


Tags: Tony Noah

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019