Top Media
Top Media

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Shqipëri
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Top Media është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Top Media u themelua nga Presidenti i ndjerë i kompanisë Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Top Media, çdo vit për festat e funvitit organizon së bashku me të gjithë gazetarët dhe drejtorët një këngë shqiptare dhe videoklip e cila pëlqehet nga shumica e audiencës. Më datë 17 Dhje...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1