A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tori One

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24
BIOGRAFIA: Tori One is a popular singer of Hip-Hop music. Në Janar 2016, Pandeli Frroku merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Mos U Ndal", në bashkëpunim me Storm Fire & Tori Dpk. Më datë 16 Shkurt 2016, Storm Fire publikojnë videoklipin "Prap Gezuar", në bashkëpunim me Pandeli Frroku & Tori Dpk. Më datë 12 Qershor 2016, Tori publikon videoklipin "Kukësi Jonë". Më datë 26 Gusht 2016, Tori publikon videoklipin "S'ta Lo Fajin", në bashkëpunim me Sandra. Më datë 12 Dhjetor 2016, Tori Dpk publ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bessi

Danny Boy

Bigg V

Legjenda

Oran G

Erson Shabani

Xhema Aka Jemayli

Rron KRZ

Agon Nimani

Ummet


Tags: Tori One, Tori, Tori Dpk, Tori One1

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019