Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tori - Ti Je Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ref:
se ti je zemer
kallxom prej meje ca don
me mu kurr nuk ki mi ra pishmon
edhe n'men ke tjeter kan

sa her te foli yeah
po m'hup kontrolli
sillna rreth teje
si me m'pa n'nxan alkooli
i thash vetes kujdes menjen ta mori
kur ti me dole para
nuk e di ca ndodhi
kujt po i bij high
ti je shume nxeht
a thu ke lind n'Dubai
me mu sun lun se nuk jam aj
une zemren ta marr
e te them hajt se ngjona
thirrem n'tel ku po takona
deri ne oret e para ,
deri ne oret e vona
me dallu prej tjereve
ne s'na duhen milionat

ref:
se ti je zemer
kallxom prej meje ca don
me mu kurr nuk ki mi ra pishmon
edhe n'men ke tjeter kan

nese ne ja nisim bashk
s'ka me pas game over
une do jem me ty
ti veq ama doren
une politikan
e ti mu ma jep voten
kjo eshte zgjidhja e duhur
me ta ndryshu krejt boten

nese ti ma dhe
ose nese krejt maje
mos i kallxo kujna
nese tpysin ka je
krejt e dina yeah
s'ka nevoj kerkush
me e dit se ku rrina ne
une te shoh mes turmes
dhe kur jam n'maj te alpines
t'kisha gjet nese
kishe hup ne shtet te Kines
ndjenjat e mprehta
qe te prujn si brisk
pranojse se me nejt me mu
e paske pas risk

ref:
se ti je zemer
kallxom prej meje ca don
me mu kurr nuk ki mi ra pishmon
edhe n'men ke tjeter kan


Ky tekst u dërgua nga eca


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tori One
Publikimi: 30/11/2017


Tori - Ti Je Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Zemer".
3. Video është e këngës "Ti Je Zemer", por nuk këndohet nga Tori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tori One:


Komente 0