TEKSTESHQIP

Tori Dpk
In Love
Lyrics

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,

pje 1

ejo girl,just stay with me,,,
ca tkerkosh une ti bi,,
ne ket bot une edhe ti,,
tjeter gjo nuk ka rendesii,,,

je pjes e enderres teme,,
je pjes e zemres teme,,,
je e vetmja femer,,,
qe i jep jet,ksaj ndjenje,,,

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,

2x

enderroj cdo nat me ty,,,
cdo nat jam me ty,,,
dhe deshirat zemer,,,
i ndajm bashk te dy,,,

pje 2

seriozisht e kam cdo fjal,,,
se ndjenjat nuk muj mi nal,,,
se zemra i shpejton rrahjet,,,
sa her ty,te kam perball,,,

sje si tjerat,je e rrall,,
Se zemren ty ta kam fal,,,
1 minut kur je larg meje,,,
seriozisht per ty kam mall,,,

2x

enderroj cdo nat me ty,,,
cdo nat jam me ty,,,
dhe deshirat zemer,,,
i ndajm bashk te dy,,,

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,