TEKSTESHQIP

Tori
Ti Je Zemer
Lyrics

ref:
se ti je zemer
kallxom prej meje ca don
me mu kurr nuk ki mi ra pishmon
edhe n'men ke tjeter kan

sa her te foli yeah
po m'hup kontrolli
sillna rreth teje
si me m'pa n'nxan alkooli
i thash vetes kujdes menjen ta mori
kur ti me dole para
nuk e di ca ndodhi
kujt po i bij high
ti je shume nxeht
a thu ke lind n'Dubai
me mu sun lun se nuk jam aj
une zemren ta marr
e te them hajt se ngjona
thirrem n'tel ku po takona
deri ne oret e para ,
deri ne oret e vona
me dallu prej tjereve
ne s'na duhen milionat

ref:
se ti je zemer
kallxom prej meje ca don
me mu kurr nuk ki mi ra pishmon
edhe n'men ke tjeter kan

nese ne ja nisim bashk
s'ka me pas game over
une do jem me ty
ti veq ama doren
une politikan
e ti mu ma jep voten
kjo eshte zgjidhja e duhur
me ta ndryshu krejt boten

nese ti ma dhe
ose nese krejt maje
mos i kallxo kujna
nese tpysin ka je
krejt e dina yeah
s'ka nevoj kerkush
me e dit se ku rrina ne
une te shoh mes turmes
dhe kur jam n'maj te alpines
t'kisha gjet nese
kishe hup ne shtet te Kines
ndjenjat e mprehta
qe te prujn si brisk
pranojse se me nejt me mu
e paske pas risk

ref:
se ti je zemer
kallxom prej meje ca don
me mu kurr nuk ki mi ra pishmon
edhe n'men ke tjeter kan

DËRGOI: