TEKSTESHQIP

Tori
M'duhesh Ti
Lyrics

A pot kujtohen diteet tona bshk a ke harru ti
Jena kon te pa ndashem ore e çast e dime na dy
E tash larg te ndjej shume larg dhe pse je afer
Thuaj diçka nje fjale te pakten

Ti e di qe vet smuj me ja dal mduhet dikush mu mujt mu majt M'duhesh ti Mos e le inatin me shkatrru gjithçka qe na dy ndertum mos e bon ti

E tash larg te ndjej shume larg dhe pse je afer
Thuaj diçka nje fjale te pakten

Ti e di qe vet smuj me ja dal mduhet dikush mu mujt mu majt M'duhesh ti Mos e le inatin me shkatrru gjithqka qe na dy ndertum mos e bon ti

E tash larg te ndjej shume larg dhe pse je afer thuaj diçka nje fjale te pakten

E tash larg te ndjej shume larg dhe pse je afer thuaj diçka nje fjale te pakten

Nese e nesermja nuk vjen ta kom thon prap po ta them se un tkom dasht shume
E di qe e verteta dhemb e di qe krenaria stlen mu kthy te un