Tornados
Tornados

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Tornados është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Autobiografi: Me Rap Muzik kemi fillu te merremi qysh në vitin (1999-2000) pas perfundimit të luftës dhe pas një kohe të shkurt në fillim të vitit 2001 kemi Recordu Demo-t e para ku disa prej tyre vlen te permenden: “Kqyrem N'sy” ,“Weekend”,“Mos Shit Trimni” etj etj. Qdo fillim i ka mangsit e veta vështersit e veta, por me t'thon fillimi i shfaqjeve t'ndjenjave jasht kisha thon qe vec pritet tash e mas, dmth gjate kesaj kohe ma shum me mendu mi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0