Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - T'part Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Yeahhuh
Sen i frekst me heker i marum
Me material Baroot dhe Flow i perpunum
Kejt i rrzum rimat sikur minat nRAP i Montum
Tornado - Bloody Alboz kush jon kejt e kuptun
Tash shko ti leje Repin mos um fol ti mu per gjepin
Se gjepin e kom tmusht me Baroot ta dho fishekin
Smunesh mem nxon ngusht se mrapa e kom tjetrin
Kejt Repin e kom ngrusht besomqe tash po foli per
Repturat Hip-Hop Kulturat
Ti me repin ton kurr smun i kalon urat
Te na rrin veq Burrat per koke tthehen Tullat
Nese ka pengesa na shepjti thejna Murat
Se te na nuk ka pengesapengesat i gjen envarreza
Une tPrita qe po dhez, po qetash une dheza
Jom sikur flak e ndezur, veq, njo 10 her ma shum
Nese mrapa ti ke mbetur, ndihmen lype tjeter kun Hou

(refreni)(2x)
Shqipe ngon besom na Tpart jena
Bloody Alboz
Kejt qa kom ti thom shqipe me dy krena
The Bloody Alboz

Yeah
Sa do qe ju menoni qe neve diqka na boni
Ma mir e keni rrini urt se tani skini ku shkoni
Per veten folni kur doniper neve skeni qa thoni
Me rrena skeni ku shkoni gaboni kurgjo sfitoni
Barooti me flow po gjun reperat tjert kejt i mun
I shpejt jom sikur furtun tornado rimat i blun
Shumica tash e kuptun po thojn qe topi se lun
Normal tash erdha te dera kush jena kejt e kuptun

Tash po vipo hizhag me tshtri
E vertet jom kon gjithmon bash real-g
Jom qka ti smenon ropt ti qi
Jom i rritun gjon Gips gjith rri
Qka po doniii ajt kallxoni qka po doniii
Jeni qu ton nkom po kerkush nuk po guxonii
Na jem knenaNa jem anena
Se jem shqipet me dy krena

(refreni)(2x)
Shqipe ngon besom na Tpart jena
Bloody Alboz
Kejt qa kom ti thom shqipe me dy krena
The Bloody Alboz

Ajt Prekum Vij tPrej Tla tVdekun
Ku don me ik pa e perjetu pak Zhegun??
Nashta ske kuptu se per ku un du me shku
Rruga jem e gjat po per Tru ko met blloku
HeyHeyPrit ku Metasjom ka du me fol per tMeta
Repera plot me Ton Qe i pren Venat Zhileta
Fleta Durt mu kan blloku kurgjo so tu funksiunu
Knej me Qindra njerz Ankohen po kerkush so tu Punu
Per tenalt ma nalt kejt na nalt jemi tu majt
Hey Ni Dit Ni Nat Nalu Pak meno ma Larg
Seqysh pe shof une jeten a jom drejt ti pyte veten
Jeta qon ka sdeshiron por gjithmon ki besim nVeten
Haver nalt ti dal kadal jena TPart um fal
Bloody Alboz
Jena TPart um fal tash ti nal kadal
The Bloody Alboz

(refreni)(2x)
Shqipe ngon besom na Tpart jena
Bloody Alboz
Kejt qa kom ti thom shqipe me dy krena
The Bloody Alboz


Ky tekst u dërgua nga  GazmendTornados
Publikimi: 01/12/2006


Tornados - T'part
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'part".
3. Video është e këngës "T'part", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0