Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Kur Na Vijme Knej (Feat. RaMeka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Rameka:
okey/ vi knej/ ku pijen gjej/
ku femnat kcejn/ e ej/ po dojn mu dej/
dit e nat rrim chut nuk flej/
vec po pi e kcej/
shiko situata/ femna vjen e rrin/ e pin/
vashat si pata/ kcejn e e perdhredhin/
t'hanksha belin/ ta pelqej modelin/
inatxhort ngelin/ kur ma prekun telin/
qy cha bon/ e bon/ qy si vallzon/
trut mi bone/ e dhom/ festa po vlon/
tba/ o knej/ kush se degjon?/
drejt po kallzon/ qy sa femna na don/
e di qe don/ e don/ me shku n'hotel/
po bon/ si zbon/ e bon/ knaqsija del/
karramel/ t'du shum edhe e din/
bytha jote m'shtin/ n'mendim/

Kur na vim knej kejt vin permas neve..
rep-psikopat-rri rahat ju thom kejtve..
se knena po sillet emni jem dhe jo i joti..
na kena qa nuk kan tjert, tash qa don me bo ti..
barooti-rameka ntrip..bash me tornados..
tym bari edhe click, se jem bloody alboz..
secili sick ma sick, jeten e kem tnates..
kur vim na shum rrezik, tfala badigardes...
ti me neve smatesh, don mu kap po skapesh..
me veten baravetesh,ta nxo femnen tani llakesh..
mos um bon ksi llafesh, kur na she ti qartesh..
masnena po luhatesh don me ik po ski ka kapesh..
tash poget po matesh je ka vjen me dy mene..hej
truni ta bllokum jon ka tsillen shum do sene..knej
ti bi ej tu veni qe seni tash rrenat leni..
nese dikush na permeni shpejt atina i rritet emni..yo

(refreni)(2x)
Zemer dridhe pak dridhe at shtat hajde te un
se jem tba
mos u ba marak ti ke fat kjo ska fun
kur na vim knej

Jena kallabllak mshile gojen rri rahat
mos u bo si plak e keqe se kur vina tbojna gjak
une tash vi hi me tri ku dal e di yo floetri
e yoo-jom tornado sa her vina bojna boom
non stop high tu pij per me tripa tlojna ngjum
hudum bam bum pak shum tutu bonu shkrum
se na vina pi vranjevcit babes jeni tokupum
dhipa kom un tripa po shum koh me hup nuk kam
nese edhe lutje mbon yo nuk flliqna pa condom
kur don ti shkon e nrron kur don e rrotullon
dikon shkon e ul per toke zhag e tjeter nalt e qon
qka o ky sen pa ven tjetres pi zen ven en men
hini ren me ren tfiki per sen stlo ven
qiki per mbajtje nmen gipsiratu me kit sen
jo qe per najsen po mem harru e ki problem.

(refreni)(2x)
Zemer dridhe pak dridhe at shtat hajde te un
se jem tba
mos u ba marak ti ke fat kjo ska fun
kur na vim knej


Ky tekst u dërgua nga  YeeTooNTornados
Featuring: Rameka
Publikimi: 01/12/2006


Tornados - Kur Na Vijme Knej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Na Vijme Knej".
3. Video është e këngës "Kur Na Vijme Knej", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0