Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Bojm Cha Bojm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

...............................................................
Bon sbon be none sdi qa bon
Shkon shkon te posht mir pe kupton
Ska mo per gjdo dit e prek i verrteti
Boll mo ekuptun se qka osht repi
Vim vim vet e kallum e bojna tim
Njanen an jom infektim tjeter an jam inspirim
Shum ja nisen po u nalen sot e din ku kan met
Qa po bojna tjert po kallen qishtu o kur je i verrtet
T.B.A kur permendi qonu nkom livritni veni
Jena ..... o ju fallca rend ju shemi
Ku o problemi ku po ju dhem qe e morem kejt ket vend
Na takon qata dhe jem NR.1 dhe gjith do jem
Yoo ngo ket hap papak ndalu tash prit pak
Qat folim osht akt hap mas hapi ose ...
Kush po don let urdhnon ku tna kqyrsh neve na gjon
Neve na gjon ntona ont per qka do qishtu ja bojm
...............................................................

Ref:2x Floetri& Barooti
...............................................................
Yoo bojm qa bojm qa bojm na tjert sun e bojn
Sna vun perforcime se na vet e bojna lojen
Yoo shkojm ku shkojm ku shkojm na tjert sun shkojn
Se jem BLOODY ALBOZ qim e nones le te kuptojn
...............................................................

Barooti
...............................................................
Qaa qa doni ju me dit
Repin na e kena ngrit reperat posht i kena zbrit


Ky tekst u dërgua nga  GazmendTornados
Publikimi: 01/12/2006


Tornados - Bojm Cha Bojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bojm Cha Bojm".
3. Video është e këngës "Bojm Cha Bojm", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0