Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - E Di Qe Keni Qef (Feat. Rameka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

.........................................................
Yoo e di qe ti ki qef po smunesh me na mrri
Hip-hop shqip tamam kush ta pruni shqiptari
T.B.A n'histori nermal me rima ............
Na nuk hecim kadal dal e keni vrejt folim drejt
Me gjdo sen ti kallim krejt kurr nuk hina ka o let
Veq anej ka o ma nxet per qita na jem na
Nuk kena pik prej qjellit
Kur dalim na perpara ja marim rrezet djellit
Ska nevoj me na mat se per ket sen na jena trond
Bash qaty ku sta mer mendja shtine kryt qaty na gjon
Hina kadush e dalum ka dush hita shqiptare bojm qa dush


Ky tekst u dërgua nga  GazmendTornados
Featuring: Rameka
Publikimi: 01/12/2006


Tornados - E Di Qe Keni Qef
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Qe Keni Qef".
3. Video është e këngës "E Di Qe Keni Qef", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0