Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Aight Kallxom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:2x
.........................................................
Ajt kallxom qa po don
Pse trillon pse xhelozon
Pse skupton kur po kupton
Pse bllokohesh e ........
Pse po na ngon e pergjon naper gjdo hap
Pse jem ondrra jote se pranon se je papak
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendTornados
Publikimi: 01/12/2006


Tornados - Aight Kallxom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aight Kallxom".
3. Video është e këngës "Aight Kallxom", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0