TEKSTESHQIP

Tornados
Real
Lyrics

Verse #1 Barooti

Ala po vetum na per RAP,Ala,Jem ma t'fort se krejt,Ala
Edhe vet e keni pa,sa reperi posht ka ra
Numer njo,TORNADO,se ma t'fort jo nuk po sho
Nalu ngo,logjiko,mos provo naj sen kupto
Mos gabo me tentu naj sen Lopo
Le muziken Pshurr en n'to,sje per to qe merre mso
Veq ni sen ti mos harro,se na bojna HIP HOP REAL
Kupto Kupto,NA VINA ME JU KFILL
Vim tu u sill kejt mi kfill qysh din TORNADO
Moment i shtir,inatqor per .... kapu
Se nuk ka vend per ty,nuk ki shanca kurr ti me n'derhy..
A pe vren qe ky sen kurr ska mu kry,derisa syt ka na kejt kan mi kthy
Ngje deri n'dy,ki mi pa kejt senet n'dryshe
Nese ski kry,therrja dika mshefu n'qyshe
Se nuk ki koh,senet po n'drrojn qdo minut
Niher thom PO se burrnija zbon mu zhduk,shyea

Chours x2 Barooti & FloeTri

Se na bojna HIP-HOP REAL
Mos fol shum e ki ma mir..
Ti tenton po nuk ta qet..
Se na jem MA T'FORT se krejt..


Verse #2 FloeTri

..... tan mos meno me shfrytzu rastin
U bonen shum vjet njerzit Tornados po thrrasin
Shansin sta jep se te na nuk ka lezet
Kejt senet po sillen e po bin n realitet
Aver na jena knej pari, ku .... pi qon tash Met
Se lojm kit ...nane dej sa tjav bojna termet
Njerzit pa guxim po hin e po dalin Si kan MET
T'Part Vranjevcalit Yo Hiphopi nuk ka vdek
Ska qudira befasira qdo sekond u bo met shtira
Kurgjo hiq ma shum se bira qe shpejt mlohen kto kelbsira
Nuk ka lidhje qka po thu kurgjo nuk dini per mu
Kurgjo nuk muni me shtu Veq vazhdo me fantazu
Athu qka dreqi ju gjeti ku met vlera ku respekti
Ton jeten smun me aktru se dikur merr vesh mileti
Kiameti shpejt dot vjen nese t miren nuk e gjen
Nese t'miren nuk e kap ajo t kap dhe dot len Rat yop


Chours x2 Barooti & Floetri

Se na bojna HIP-HOP REAL
Mos fol shum e ki ma mir..
Ti tenton po nuk ta qet..
Se na jem MA T'FORT se krejt..

DËRGOI: