Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tr-G - Soldier Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

E kom 1 mision n rrep per kundershtart e mi
Objektivat e mia don qe ti dish dhe ti
Me titull soldier kam ardh per fitore
Ju tjert titull pussy hajd boni gojore
Un jom maffia jo ruse po shqipe
Lind e rrit nshkoder me trrima malsie
Hajd bujrum ktej ti msoj ligjet e kanunit
2 Dur per 1 kok shok nji zemer pesh e trrunit
Zemer luana tgjith ushtart e rruges
Rrin neper cepa tu thur planet e jetes
Durt me doreza nkok kan kapuca
Blica pa fund qe ty tduken si ylla
Vin n4 ant ather kur ti se pret
O ku ku medet dikush per toke u gjet
Shqipe kshu kan ardh kohet ai qe ka pushtetin
Sot o ka tvret

Terr bie n rrug fillikat nohet maska
Kan dal banditat me thy kto shkerdhata
Parimi rruges tu e zbatu armata
Ushtar gati tu me zbatu fjal per fjal a
Ju sjeni gangsta mbi ju kam vu gjoba
E mushme full me cash rrin kasaforta
E vogel bota thjesht ndryshojm sistemin
Ta prezantoj krijusin me n krye kapitenin
Redon Kurti ej mthuj sa shum vujti
I pari dhe i fundit per shoqnin pluma gjujti
Hekrat pa leje tu kry dirty jobs
Boys in da street and skip from da cops
A doni vepra apo doni fakte
Problemi shtetit ti tregon me raste
Makinat sterr tzeza xhamat dy gisht ul
E shef vetem tyten e fill bohet zhurm


Ky tekst u dërgua nga Gessy Mc


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tr-G
Publikimi: 13/02/2014


Tr-G - Soldier
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Soldier".
3. Video është e këngës "Soldier", por nuk këndohet nga Tr-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tr-G:


Komente 0