Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Traboin Mehaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Traboin Mehaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 5 Korrik 2019, Traboin Mehaj publikon videoklipin "Dashnija Jem". Në vitin 2019, Traboin Mehaj publikon albumin "Kenge Dasmash 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Dasmash 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qemal Stafasani

Shaban Bytyqi

Faton Avdyli

Fidaim Gashi

Ferki Veseli

Arbnor Dulla

Bujar Gashi

Festim Hysenaj

Arbër Aliu

Iljas Limani

Tags: Traboin Mehaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet