Më mbaj mend (për 1 muaj)

Traboin Mehaj - Digje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref

Digje digje shamin
E beqarit digje
Digje digje
Krej i kan
Syt tek ty

Luje luje
Shamin djalo
Si tka hije
Jepi fund ti
Ksaj beqarnie

Strof

Erdhi dita qe te kem zemer
Erdhi dita qe te kem per jet e mot
Se un ty ta pata then oj zemer ooo
Jam kismeti jot


Brixh

Krejt dasmort po hyn ne valle
Ka ardh Koha me e kalle
Nuk po dim sot me u nale
Mos ki marre mos ki marreStrof

Tash eshte koha me e djeg
Djalo
Tkan rrethu ty plot
Dasmor miqe edhe shok
Nata esht e Jotja jo ti Mos Ndalo
Qaj beqarnin me lot
Traboin Mehaj
Publikimi: 11/06/2022
Muzika: Indrit Dode
Teksti: Rioo
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi
Prod: Twix


Traboin Mehaj - Digje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digje".
3. Video është e këngës "Digje", por nuk këndohet nga Traboin Mehaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Traboin Mehaj:


Komente 0