TEKSTESHQIP

Traboin Mehaj
Keng Dasmash 2020
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Keng Dasmash 2020" kënduar nga Traboin Mehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.