TEKSTESHQIP

Traboin Mehaj
Para Meje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Meje" kënduar nga Traboin Mehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me arranzhim nga Kadri Zeqiri.