Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Triangle është një video produksion i njohur. Triangle Media Production eshte nje agjenci produksioni mediatik e krijuar ne vitin 2010 ne Tirane. TRIANGLE mundesojne gjithcka lidhur me produksionet audiovizuale, press design & outdoor advertising si dhe Radio & TV broadcasting. Gjithashtu edhe Media Buying. Triangle Media Production, mundeson gjithcka lidhur me produksionin dhe transmetimin e City Radio 88.0 FM (se shpejti: City Radio Vision HD) dhe Shop TV Albania. Trekëndëshi, është fig...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

ND Film Pro

SWART

FRAME Pro

Gold Productions

Sebastian Production

Foxesfilm

Avi Rinia

Riza Production

Top Records

VisSoundMedia

Tags: Triangle, Triangle Media Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet