A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Triblla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Ermal Rafuna
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Triblla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Prill 2018, Triblla publikon videoklipin "Straight From The Streets". Më datë 5 Gusht 2018, Strange & Triblla publikojnë videoklipin "Kriminal". Më datë 26 Gusht 2018, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "R.U.D.W". Më datë 10 Tetor 2018, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "Magazin". Më datë 2 Shkurt 2019, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "Coast2Coast". Siç ndodh rëndom me këngëtarët e muzikës hip-hop, për shkrimin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lantistar

Lil' Liri

Gent Fatali

Alidema

Niil-B

Real Mc

Elinel

Bonsaton

Tiki

Diamant Sinanaj (BlackLion)


Tags: Triblla, Erëmal Rafuna, Ermal Rafuna

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019