Tribun
Tribun
Tribun
  • Ditëlindja:
  • 10 Prill
  • Horoskopi:
  • ♈ Dashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Tribun është këngëtar i njohur. Tribun lindur me 10 prill dhe merr pjese ne grupin THE BLOODY ALBOZ apo i njohur ndryshe si T.B.A

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: Gazmend Gazmend  Komente 2