Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Trim Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Pejë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Trim Jakupi është një këngëtar i njohur. Fillimet e karrierës i filloi në vitin 2007, saktësisht në muajin Gusht 2007 Trimi bëri incizimet e para. Trim Jakupi realizoi këngën e parë me titull "Pa ty nuk jetoj" dhe duke mos u ngopur nga suksesi i këngës së parë ai realizoi menjëherë edhe dy këngë tjera. Ato ishin "Si Magnet" dhe "Çfarë buzë puthë", ku me këtë të dytën mori pjesë në festivalin Çelësi Muzikor ku edhe u nderrua me çmimin Special të festivalit. Dhe kështu filloi karriera e t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Demush Malaj

Kasso

Besart Halimi

Jashar Hoxha

Muaad

Armend Sherifi

Krayzie Xia

Samson Gjoni

Napoleon

Papushi

Tags: Trim Jakupi, Leotrim Jakupi, Leutrim Jakupi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet