Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trim Jakupi - Gjitha Lej Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


01.
Zemera me reh per ty
Per ty jetojn keta dy sy
Mendja ime vetem
Vetem per ty mendon
Per ty per ty mendon
Se vetem ty te don.


Reff:
Lej lej gjitha lej
Eja dhe ti me ndjej
1 minut kur ste kam
Veten e urej
Lej lej gjitha lej
Eja dhe ti me ndjej
Se pa ty asgje nuk vlej
Jo jo asgje nuk vlej.

02.

Zemera prap me reh
Me reh per ty oh shpirt
Prap per ty mendoj
Mendoj une nat e dit
Per ty…
Per ty mendoj
Se ty te dashuroj.


Reff:
Lej lej gjitha lej
Eja dhe ti me ndjej
1 minut kur ste kam
Veten e urej
Lej lej gjitha lej
Eja dhe ti me ndjej
Se pa ty asgje nuk vlej
Jo jo asgje nuk vlej.

Lej lej gjitha lej
Eja dhe ti me ndjej
1 minut kur ste kam
Veten e urej
Lej lej gjitha lej
Eja dhe ti me ndjej
Se pa ty asgje nuk vlej
Jo jo asgje nuk vlej.


Ky tekst u dërgua nga  nita


Nuk kemi video për këtë këngë.


Trim Jakupi
Publikimi: 08/10/2008


Trim Jakupi - Gjitha Lej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjitha Lej".
3. Video është e këngës "Gjitha Lej", por nuk këndohet nga Trim Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trim Jakupi:


Komente 0