A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Trim - Kur Don Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/01/2016

2016-01-15T17:00:03

si ajo sot sdoket asnjo
shum mir jom ka e shoh
ti po kcen me to
amo prap me mu e bon
prekum prej toke deri n'sky
e pina plus e bojna high
e ki bo me xhelozu
tash sun e ndrron ?
jo ski faj ski faj yes
motivimi i trupit
syt e tu ma kallxojn funin
e di un qa don ti
po tash kadal kallxom ti
pa marre e bon ti pa pa marre e bon ti

Ref:
zemer mos u bo kishe spom njeh kishe spom njeh
ikum ku kerkush s'na sheh, jo kerkush s'na sheh
bone bone qysh don ti aaa thirrum kur don ti
aaa bone qysh don ti aaa thirrum kur don ti
bone qysh don ti

ti edhe nese don
gjithkah provo jo nuk ka si na
kur don ti mu pa
largoju prej shoqeve shkojna tjeter kah
mos um bo gjeste baby
hajde thuma para krejtve
me ty du me bo first night
please baby turn off the light turn off the light
high class si me kan ..?
na qa bojna nuk t'intereson
ajo mkqyr mu e ty nuk tdon
qa me bo kur nuk ta don don

Ref:
zemer mos u bo kishe spom njeh kishe spom njeh
ikum ku kerkush s'na sheh, jo kerkush s'na sheh
bone bone qysh don ti aaa folum kur don ti
aaa bone qysh don ti aaa folum kur don ti
bone qysh don ti


Lyrics submited by LuraaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019