TEKSTESHQIP

Trim
Bla Bla Bla
Lyrics

[REF 2x]
E di qe po folin, bla bla bla
Tema kryesore, na na na
E di qe po t'lodhin, aj aj aj
Bonja veq me dor thuj, bye bye bye

[Verse 1]
E di qe ta teshin,
Prej qe je me mu
Po mos ja vno veshin,
Hala ki me msu
Veq per neve vesin,
Dojn me diskutu
Na dy jena fresh,
Kan pse me xhelozu
Stres me mu ski,
Un e ti, un e ti
Sex on the beach,
Lek me bo llek
Per neve ska kriz,
Sko si une e ti
Sjena mo sky, beauty edhe mc

Edi qe ta teshin,
Se me ti po miren
Shoqet tua tash mo,
Nuk ta dojn t'miren
Dojn me kon n'vendin tond,
E kjo po dihet
Se ty per veti,
e ki ma t'mirin

[REF 2x]
E di qe po folin, bla bla bla
Tema kryesore, na na na
E di qe po t'lodhin, aj aj aj
Bonja veq me dor thuj, bye bye bye

[Verse 2]
Edi qe ke ni ty,
Gjithcka per mu
S'do me than se,
Cilin sen me besu
Maje n'men, maje n'men
Une jam qiki qe jam
Nese nuk em don,
Athere faji so (s'eshte) te une
Kumedit me kon ke fol deri tash,
Amo ki me po qe asnje si une s'eshte
Nuk po shes fore vec po du mu kan na bashke,
Nuk o me rendsi, kan e nxo kan e lash

Ama ti mu buzen,
Ama ti mu trupin
Une ta japi jeten,
Si pi Hollywood-it
Mos ma ze per t'madhe,
Kur un ta prishi gjumin
Nuk je tu e mor vesh,
Tripi jote em lujti

[REF 2x]
E di qe po folin, bla bla bla
Tema kryesore, na na na
E di qe po t'lodhin, aj aj aj
Bonja veq me dor thuj, bye bye bye

DËRGOI:
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe projekti u prezantua para publikut i plotësuar në dimensionin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 3 Qershor 2016.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200