A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Trina (Rap)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Trina (Rap) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Shtator 2019, Trina publikon videoklipin "Thirrem Trina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eir

Snovv

Kaltrina Pepaj

Marigonna

Dori (Rap)

BOXi

Lil Linda

Out Lawz-E

Manii

Adriana Hisker


Tags: Trina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019