A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tringa Kay

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Tringa Kay është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tringa Kay është emri i artistes më të re në skenën muzikore shqiptare. Këngëtarja nga Prishtina është bërë anëtare e njërës nga kompanitë më të mëdha muzikore në vend, Black Fish Entertainment. Më datë 28 Maj 2016, Tringa Kay publikon videoklipin "Your Love", në bashkëpunim me Fajt. Bashkëpunimi i femrës së re super seksi të estradës, Tringa, në bashkëpunim me reperin e njohur G Fighter a.k.a Fajt, është i punuar nga Black Fish Entertainment,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fatjona Kuçi

Eronida

Elita Rudi

Filloreta Raçi (Fifi)

Fiorela Sahiti

Festina Mejzini

Kallashi

Ariana

Marigona Jelliqi

Njomza Vitia


Tags: Tringa Kay, Tringa Key

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019