Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Triola Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Triola Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 2 Korrik 2011, Triola Jakupi publikon videoklipin "Buzëkuqi". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Në Janar 2014, Triola Jakupi merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Rita Ora Dhe Une"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Elvira Morina

Arbnora Bahtijari

Donika Zhushi

Arta Grajqevci

Dhurata Haliti

Yllka Rexha

Lirika Krasniqi

Albina Jakupi

Tags: Triola Jakupi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet