A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Trix (Veli Sahiti) - Hite Të Zgjedhura

Trix (Veli Sahiti) - Bukë, Kripë E Zemër (1990)

Trix (Veli Sahiti) - Toka Ime (1992)

Trix (Veli Sahiti) - Kurora Digjet Zjarr (1998)

Trix (Veli Sahiti) - Lamtumirë Gjeneratë (2000)

Trix (Veli Sahiti) - Vallëzimi I Yjeve (2001)

Trix (Veli Sahiti) - Moj E Mira Te Pojata (2002)

Trix (Veli Sahiti) - Engjulli Im (2003)

Trix (Veli Sahiti) - Hite (2009)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019