Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Troja është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. TROJA eshte grup metal i formuar ne vitin 1990, ata luajne: metal, groove metal, rock, industrial, power. Tekstet, spotet dhe performancat e tyre live jane veti qe e bejne kete grup shume te dashur njerezit. Anetaret e grupit jane: Bujar Berisha (Vokal), Florent Bajrami (Gitare), Agron Ejupi (Bas gitare) dhe Violand Shabani (Bateri). Troja është bendi, mendimin e të cilit dëshirojnë ta dëgjojnë shumë njerëz. Ata janë artistë dhe kënga e tyre ësht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentOne (2015)

★★★★

Amaneti I Clown-It (2009)

★★★★★

People (2003)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Permit Of Stay

Haliband

Pinkmetal

Germs

Sunrise

Curlies

Grupi Simbol

Red Dog

Grupi Na

Akullthyesit

Tags: Troja, Grupi Troja


Komente mbi këtë artist