Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Come To Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


My body breaks in pain today
I can`t sleep, I can not dream
Feel her eyes stearing at me
Hear her voice telling me
Come to me ...
(Still...) feel her touch deep inside,
She gave her love,hate,pain for me
She promised joy,she promised dreams
She promised all but she would say!
Come to me ...

[Chorus:]
I said no! No!
I said no! Noway!
I said no! No!
I said noway this fucking shit

I feel bad,I feel so bad
When i know what I did last night.
Still feel her lips kissing me
White devil wispearing to me.
Come to me ...

[Chorus:]
I said no! No!
I said no! Noway!
I said no! No!
I said noway this fucking shit
Troja
Publikimi: 01/12/2003


Troja - Come To Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Come To Me".
3. Video është e këngës "Come To Me", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0