Tru Pak
Tru Pak

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Korçë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi Greqi
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Tetor 1989
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi

Biografia

BIOGRAFIA: Tru Pak është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vërtetë i Tru Pak është Lirson. Jeton në Korcë dhe Athinë. Ka qenë pjestar në grupin "Komita”, të cilët tashmë nuk e vazhdojnë më aktivitetin muzikor.Pjesëmarrës në festivale të ndryshme rinore, show & evente shoqërore, Tru Pak e përfaqëson muzikën dhe rrymën Rap në qytete të ndryshme të Shqipërisë dhe jashtë saj.Projektet e këtij artisti nuk janë shumë të suksesshme për shkak se nuk është më i pranishëm në audiencën televizive. Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 3