Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tru Pak - Bitches Personal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Fiksojeni ne tru ket emer tru pak ne zemer,une perseri po dal,jam i gjalle,nje mesues ideal,nacional i pavdekshen ne fjale,ne fjale.
Valle kjo eshte historia e nje endacaku nga shqiperia ku godas me fjalet e mia,si stuhia te heq dy vija,jo nuk e dija,mes nesh ekzistonte xhelozia.Kujtome pak mua ke shpia 1821,e kam nje plan te ri,une po vi lotet ti fshi,mallkoj edhe diten kur t'pashe ermi,rashe,trurin lashe per ate vashe,e kam rritur me hashash,me ne fund e thashe,spo llogjikoj,psikopat te me thuash e pranoj por jo ate loje,kush e trilloj mamkat ne goje,ta vertetoj,bitch,ka pasoje.

2x Kujtome pak mua ate nate ne shi,kujtome pak mua kur ulerisja si femi,kujtome pak mua por tani ti u rrite,kujtome pak mua ne goje e ke apo e shqite.

Aftesite e mia,jane diagnoza e kesaj loje,merre tani kete bebush te vogel edukoje,poshteroje,jepja ne goje,nese sdi atehere mesoje,thyja dhembet detyroje qe ta kapi sa me mire me zinxhire,per lavire mos ki meshire,shfrytezoi,kurva ime personale kete nate e meritoi kush mbaroi.kujt i the Game Over ti?nje tru paku,te faku dhe te flaku,tani betohu,ende te dua,ti kerkon fytyren te me qeshesh mua,ende te dua.mizore,shalet tende jane kethyer ne frena dore dhe buzet e tua pussy lips per gojore,se kuptohet influenca,me vepra bej dhe shkenca,mbase eksperienca per shume kohe ne shkolle ne klase te pare,per histori me kurva sot ferkoj syte e palare,e palare.

2x Kujtome pak mua ate nate ne shi,kujtome pak mua kur ulerisja si femi,kujtome pak mua por tani ti u rrite,kujtome pak mua ne goje e ke apo e shqite.

Ermy,tru pak jo,hej hej lezbike gjithe Korca e di.

Kur shiu bie jashte,trishtimin me sjell prane.tani per ty mendoj,per ty qe me ste kame.ku dreqin shkuan valle,kujtimet qe ne kishim,mos valle ne ndryshuam nuk jemi ata qe ishim.pse valle themi gjera qe shpesh nuk i kuptojme,i themi per te tallur por shpesh ne na lendojne.kur shiu bie jashte, trishtimet tende sjellin,kujtimet me largohen hej zemer hape qiellin,mbase sjemi bashke, ne zemer ty te kam,Hej ne enderr te thirra Shpirt une ja ku jam,por ti nuk me degjove une provova perseri,eshte thjesht nje iluzion,nje hap me con tek ti.

2x Kujtome pak mua ate nate ne shi,kujtome pak mua kur ulerisja si femi,kujtome pak mua por tani ti u rrite,kujtome pak mua ne goje e ke apo e shqite.

Hap pas hapi,pas meje vjen trishtimi,shume re te zeza vijne dhe me sjellin vetem shi,vetem shi,dhe nje leter vjen nga ti,erdhi erdhi u ,po me korrigjon ne biografi,po me perbuz dhe zgjuarsite e mia dhe po mi konverton ne aftesi.

This song is dedicated for the bitches personal,for my ladyes seconds bitches you fucker.OKKKK.


Ky tekst u dërgua nga Marineli Ko   IsChillin   MarineliTru Pak
Publikimi: 15/07/2012


Tru Pak - Bitches Personal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bitches Personal".
3. Video është e këngës "Bitches Personal", por nuk këndohet nga Tru Pak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tru Pak:


Komente 0