Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tru Pak - Music Personal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22

Dikush tha ka talent
dikush nga pervoja,
dhe ai dikushi tjeter fjalen e keqe nxori nga goja,
kur filloj loja,me sygjeroi me te te shkoja ne Tiran
ne ndonje studio me nam por spo e kuptoja,
pse vazhdoja ti qendroja pran,
vertet ky big man me konsideron si vellan?
po ku e lam , gjeje ku e lam!?
te than se kishe nevoje per pak reklam,
e cfar nuk me than behej fjal te me conin ne tv klan,
por e bastarduan ,biseden dhe vijuan,
ne fund sbatuan 1 plan, ai mbreti luan u hoq menjan,
drejt meja dergoi disa pagane ,te cilet me paguan,
dhe si shpagim nga un kerkuan 1 putan
por kur syt pertej me pane, u penduan,
1 vajz qe pa deshiren e saj dhunuan,
pasi mbaruan,elan te shtrire ne divan,
si zeri i saj po me ngjan,ajo akoma po qan
dhe ti donzhuan ksaj i thoje fam?
sapo e pash njeri i trash por i veshur holl
supozohet nje dush i mir te pastron nga cdo njoll,
e pra boll , boll me thire pinjoll i pashkoll
jam bole pa kontroll you can suck my ball
because lighter man you came to,
you came to suck my balls
suck my balls..
Music personal qendro larg meje music personal

Mos ki frik nena ime ngrije koken lart shiko ji krenare si shqipetare se kte djal ske ce do 3 vjet mbeti ne klas dhe jo pa shkas po nis te flas kunder teje xhambas i bere respektin paras e le pa mend dhe nje talent tjeter pa gjimnaz e fundja kujt i plas se eksiston ne fund te dynjas askujt si ngjas ne rabaz baraz me kamikas dhe nese rras dhe cunat pasaj gjen nga pas pasi bhen derras nga nje masulm me kontragas kur nje dit me beri te humbas me t mirin shok mat shok i lindur per smok ne cdo moment dhog me t beja monolog per njefare kollodok


Ky tekst u dërgua nga Fatjon


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tru Pak
Publikimi: 11/11/2011


Tru Pak - Music Personal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Music Personal".
3. Video është e këngës "Music Personal", por nuk këndohet nga Tru Pak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tru Pak:


Komente 0