Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tru Pak - Diss Classic Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Me mjaftoi vetem pak tym ..e preferoj frymen qe po me shtyn rrymen ta rizgjoj .. eshte qyteti i serenatave dhe po me duhet tju rikujtoj ..nje serenate ne tjeter lloj ...Ora 2 e nates dhe moj.. nuk di se ku te shkoj ..dil moj mumajezke....(myzejenke beje prap).. merrna njeher ne goje ..
Te dashur degjues muzika rap ndodhet ne kaus .une per pak kohe paus .. ri perbuz gjithe kohes kete mut ritmi house..dhe s di pse ndihem konfuz ndonjher me shume premtus ..gjithsesi e kam nje text plus..per ju persona pasus sa here nga pas keni nje minus ..si imitus acarus do ju mbys do ju zhys ne harrese .ti bej kujdes se ky mesuses ka rrezik te te mbese .a po ti ske frike ke babin qe merret me politik ..me plot respekt mik me vjen keq por je tipik ..LOPCAR RAPSODIK ..merrma pak kete dick dhe shko perhap panik per shkopin tim magjik .ti lezbik ca pate u bere histerik eshte vetem diss classic po ti mos u bezdis shko ndiz nje kanabiz ...... Babi dua te behem dhe une si aiiiiii nje VIP qe ta gjeje skenen gati .. dhe ti e di une vertet s'kam mundesiiiiii. te lutem babi investom nga inati ...folt ti .ti e di mir se kush jam .. kush jam ? i pari ne shqiperi dhe ne cdo ane .shko tani te flesh miku im e ke gabim se fundi ska afruar jemi akoma ne fillim ...Qetesohu my friend dhe beju me inteligjent nese do te mbetesh ende nje konkurent egzistent atehere me mir bej rap dhe mos shit mend my friend it's your band por po xhiron ne vend dhe ti po rend ne c'do eveniment per te qene kudo prezent njekohesisht je dhe koshjent ..je dhe ti si gjithe te tjeret paciente pa argument me mir emrat s'po i permend jane te gjithe adoleshente ..fantazojne njesoj si te jene pretendent per cmim OSCAR .. moskar ti akoma nuk ke pare c'di te beje nje korcar i bazuar tek disa artiste te pa edukuar them se e keni kuptuar ju katundar une s'kam te krahasuar me ndonje figure te publikuar me pare .. qendroj krenar si shqiptar i distancuar nga disa pseudo-kengetar te komercalizuar kane perfunduar duar me duar ne tregun bullgar .ju jeni duke bere pazar me keta te degraduar ..(TRU e ke teperuar je duke e egzagjeruar)..Ok heres tjeter kam per te shtuar dicka per nje PUTANE te konsumuar ......Babi dua te behem dhe une si aiiiii nje VIP qe ta gjeje skenen gati .. dhe ti e di une vertet skam mundesiiiii te lutem babi investom nga inati ...folt ti .ti e di mir se kush jam .. kush jam ? i pari ne shqiperi dhe ne cdo ane .shko tani te flesh miku im e ke gabim se fundi ska afruar jemi akoma ne fillim ...Ka njerez qe respektin e imponojne per interesin ..por ka dhe te tjer njerez qe interesin e perdorin vetem per te arritur suksesin.in .in


Ky tekst u dërgua nga MarineliTru Pak
Publikimi: 16/07/2012


Tru Pak - Diss Classic
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Classic".
3. Video është e këngës "Diss Classic", por nuk këndohet nga Tru Pak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tru Pak:


Komente 0