Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tru Pak - Zot Te Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Verse 1

Zoteri, a e di ti se sa veta po vdesin ne Shqiperi?
A e di ti se dhe nese nuk vdesin, jane te vdekur, s'kane me dashuri.
Kane pasuri ne pafundesi me padrejtesi dhe jane te pangopur per ta patur Shqiperine nje perandori.
Keta jane po aq te pafytyre sa, perfituan dhe nga kjo tragjedi
1.15 miliard, por i vodhen mekataret sikurse kusaret ne harte grabiten nje oborr te Shqiperise, Prevezen, Janinen,Konicen i shiten, dhe per cfare?
Ndoqen politiken!
Koleget i vrane naten me pas i qane diten
Tani spakut ja kane friken si valle do ja bejne intrigen
Zoteri?
Nese perdorim pak llogjiken, gjithe Shqiperia sapo vjen dhe iken, ketu mbeten vetem bisnesmen qe se lejn dot poziten, mbeten vetem brezi tret qe shtyn diten duke ndjekur championsligen, mbeten vetem njerez qe kerkojn pak, pak te mir!!
Dhe shum te ligen.

REF: Fjala ime nuk vret eshte e lehte si pambuk, ti po vret mijra jete
Fjala ime nuk vret eshte e lehte si pambuk, ti po vret mijra jete (historine e patet zhduk)
Fjala ime nuk vret eshte e lehte si pambuk, shqiptari rron vetem per buke 2X

Verse 2

Eshte diktatur e Enverit, vetem se rama e lot diktatin ne rolin e gangsterit.

Esht lloji i karakterit, ky trap sesht per tu marre shembull!

Ketu dhe delet jane bere pitbull ose une jam cmendur, duke gdhendur ate dru te shtrembur te pakultur, un vetveten spo mburr, po kurr skam per tu shembur, nga nje cope skurr kurv kurr syri sme eshte trembur.
Jam gjendur ne nje situate te veshtire por gjeta veten kur te gjithe u shtiren si njerez te mire
Boten e paska perpire terri, tmerri por do ju permbyt llava e ferrit, do ju zer syt buka e t'mjerit, teksa ti ja ze ne gryk, ai po te thot shum faleminderit
Bitch shume faleminderit!!!
Tru Pak
Publikimi: 28/07/2020
Music Production:yonee Beats
Mix.Master: Popay Edi
Video One Shot: Popay Edi
Rec..Pm Studio
Teksti: KomitaTru Pak - Zot Te Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot Te Ri".
3. Video është e këngës "Zot Te Ri", por nuk këndohet nga Tru Pak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tru Pak:


Komente 0