A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tuli Goa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
(1991-2019)  
  • Vendlindja:
  • Tetovë 
BIOGRAFIA: Tuli Goa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mensur Emini, i njohur si Tuli G lindi në Tetovë ku kreu shkollimin. Në Nëntor 2007, 2Ton dhe Tuli G marrin pjesë në Nota Fest 2007 me këngën "Ey Loqki", ku fitojnë çmimin Best Hip-Hop. Më datë 22 Prill 2012, Tuli Goa publikon videoklipin "Hip Hop Maniac". Më datë 5 Mars 2018, Goa publikon videoklipin "Flex2Flex", ku u kthy fuqishëm në skenën e HipHop-it pas një pauze të gjatë. Më 18 tetor 2018, Tuli publikon këngën e parë të mixtape ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

S4MM

Bomba

Bloody

Leuname

Ex King

Fajt

Miril

Eki

Tidra

ZeeroMan


Tags: Tuli G, Tuli.G, Tuli, Tuli-G, Tuli Goa, Goa, Mensur Emini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019