A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tuna Feat. Robert Bilbilov

So Eden Zbor ➡ Me Nje Fjale

 Maqedonisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Gulu~sara


So Eden Zbor

Robert:

Ne mi zboruvaj
zbor ne kazuvaj
nema nisto sto ke kazes da me zadrzi
odi zemi se
i spakuvaj se
zalam mila nema koj da te isprati

Refren:
So eden zbor se vo migot stana nemo
vo eden zdiv temnina go zema denot
vo docen cas koga nie bevme sami
vo toj mig bevme nas, a posle jas i ti.

Tuna:

Jas ti prostuvam
se ti prostuvam
no sepak tuka jas ne ostanuvam
odi zemi se , se sto gradevme
iskreno so ljubov jas ti podaruvam.

Refren:
So eden zbor se vo migot stana nemo
vo eden zdiv temnina go zema denot
vo docen cas koga nie bevme sami
vo toj mig bevme nas, a posle jas i ti.

Robert:

Refren:


Me Nje Fjale

Robert:
Mos me fol
fjal mos thuj
nuk ke asgje per te thene
qe te me mban
shko merr krejt
dhe paketohu
me vjen keq shpirt
nuk ka kush qe tet percjell

Ref:
Me nje fjal cdo gje ne minut
u be nem
ne nje erresir ska dit
ne or kur ne ishim bashk
ne at moment ishim ne
e pastaj une dhe ti.

Tuna:
Un te fal
gjithcka te fali
por prap se prap ketu nuk do rri
shko merri krejt
gjithcka qe ndertuam
me dashuri te sinqert un ti dhuroj.

Ref:
Me nje fjal cdo gje ne minut
u be nem
ne nje erresir ska dit
ne or kur ne ishim bashk
ne at moment ishim ne
e pastaj une dhe ti.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019