A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Tuna - Her' Her'


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Këngë e albumit:

"S'ka Më Diktaturë"


Herë me mbysin
herë me ngjallin
herë me shuajn
e herë me kallin
herë me shtangin
herë me dridhin
herë me çmendin
e herë me lidhin

Ref. (2x)

Herë sa embel me qetësojnë
herë sa ashper me terbojnë
herë sa bukur din te flasin
herë sa tmerrshëm din të vrasin

edhe t'bukur
edhe t'rrezikshëm
edhe t'këndshëm
edhe t'frikshëm
edhe lule edhe therrë
edhe dritë edhe terr

Ref.(4x)

Herë sa embel me qetësojnë
herë sa ashper me terbojnë
herë sa bukur din te flasin
herë sa tmerrshëm din të vrasin


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019